Týdenní plán 3.4. - 7.4.2023

Publikováno: 31.3.2023 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí páťáci,

chválím všechny děti, kteří se umí hezky chovat, jsou ochotní a plní si své úkoly. Ve čtvrtek jsme psali matematickou desetimínutovku a někteří zapomněli písemně odečítat nebo násobit dvojciferným číslem. Mají za úkol nechat podepsat a případně opravit chyby. Pochvala všem 1.

V pondělí máme jen 4 vyučovací hodiny, po 13. hodině začínají zápisy do prvních tříd. Na pondělí potřebujeme šikovné děti na pomoc k zápisům k malým dětem, aby jim bylo veseleji a nebály se. Přihlásily se zatím Bára a Kája. V úterý odjíždíme v 7.30 hod do planetária do Prahy, sraz před školou v 7.25 hod pod břízkou. Návrat mezi 12.30 a 13. hod.

Ve středu normální výuka a ve čtvrtek už jsou velikonoční prázdniny.

Naše škola se zapojila do akce Peříčko na podporu sbírky Pomozte dětem. Kdo chce může se zapojit, více informací na www stránkách školy.

Přeji hezký víkend

TH