Týdenní plán 27.9. - 1.10.2021

Publikováno: 24.9.2021 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí třeťáci,

pochvala a poděkování za přinesená jablíčka a recepty. Každý den jsme si dopřávali a ochutnávali různé odrůdy jablek ze zahrady, od sousedů i z obchodu. Také děkujeme za poslaný štrůdlík, byl moc dobrý. Ve čtvrtek máme zamluvenou kuchyňku a budeme strouhat, vařit a péct. Máme v plánu salát z jablek a mrkve, jablkový dort s piškoty a pudinkem, štrůdl a jablečný čaj. Prosím mohouli děti přinést jablka a zavírací nožík, ostatní koupíme a rozpočítáme náklady.

V českém jazyce procvičujeme vyjmenovaná slova. Někteří žáci je zapomněli a je potřeba si je zopakovat. V matematice jsme procvičovali násobilku a dělení, umíme písemné sčítání, odečítání a násobení. Prosím o podepsání pětiminutovek a jejich vrácení. V úterý máme matematické doučování od 13.30 hod. do 14.15 hod.

Přeji hezký slunečný víkend.

T.Houdková

Opakování učiva

Uč s.15, 16

Vyjmenovaná slova