Týdenní plán 26.6. - 30.6.2023

Publikováno: 25.6.2023 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí páťáci,

pochvala za absolvování školy v přírodě, za pěkné výsledky v disciplínách, za pomoc při balení, při úklidu a při přenášení kufrů mladším spolužákům. Slíbená jump aréna se odkládá. Někteří páťáci už odjeli na dovolenou a někteří onemocněli. Užijeme si ji v září i s novou paní učitelkou. V pondělí nás čeká odevzdávání učebnic. Prosím zkontrolujte, vygumujte a případně slepte problémové části učebnic.  Pak půjdeme na koupaliště. První a druhou hodinu učebnice a třetí až pátou koupaliště. S sebou plavky, ručník, krém a pití. V úterý až čtvrtek končíme v 11.40 hod. Dokončíme učebnice, úklid třídy, bude zahradní slavnost pro třídy, které pomáhaly s vysazováním keřů na školním pozemku. Ve čtvrtek by měly být sportovní soutěže v areálu školy. Na eventuálním dalším koupání na koupališti se ještě domluvíme. V pátek máme jednu hodinu a pak končí tento školní rok. Přeji hezký týden.

TH