Týdenní plán 14.9. - 18.9. 2020

Publikováno: 11.9.2020 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí třeťáci,

dařila se nám práce v českém jazyce a výuka venku na Knihově. V matematice jsme nestihli, co jsem naplánovala, budeme pokračovat v příštím týdnu. Děkuji za zaslané peníze na pracovní sešity, některým dětem budu ještě vracet 4,-Kč. Vybíráme ještě 20,-Kč na nové obaly učebnic ze 2.třídy. Spolek rodičů a přátel školy vybírá 200,-Kč - jsou to peníze na kopírování, papíry a některé akce pro děti. Žáci, kteří platili v březnu 160,-Kč na Historii fotbalu přinesou jen 40,-Kč na příspěvek SRPŠ, abych neposílala peníze zpátky. Zapíši jim do ŽK: Přinést 40,-Kč. Upřesním nošení učebnic na čtení, český jazyk a písanku, aby děti nenosily obě učebnice a měly lehčí tašky. V pondělí je čtenářská dílna a čtení, v úterý si dáme jen český jazyk a písanku, ve středu čtení, ve čtvrtek a v pátek český jazyk a písanku. Na pondělí jsme si naplánovali na poslední hodinu výrobu mýdlového roztoku do bublifuku a chceme jít foukat bubliny na střechu školy. Recept pro ty, kteří si chtějí vyrobit roztok doma: 2 čajové lžičky moučkového cukru, 4 čajové lžičky prostředku na mytí nádobí, 1 čajová lžička glycerinu a šálek destilované vody promíchat a nalít do tuby od bublifuku. Co nás čeká příští týden:

ČJ  Sloh Naše škola, abeceda, slova s dě tě ně bě pě vě mě di ti ni Uč s.9-13 PS s.5-8

Čtení  Čítanka s.6-8

Písanka Velká tiskací abeceda s.2

M  Obsah, obvod, krychlová tělesa, písemné sčítání, násobení Uč s.8-10 PS s.6-9

Prv Plánek okolí školy, cesta do školy, jsme cyklisté  Uč s.7-9

Pč  Výroba mýdlového roztoku do bublifuku

Přeji hezký týden

Táňa Houdková