Týdenní plán 14.2. - 18.2.2022

Publikováno: 11.2.2022 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí čtvrťáci,

pochvala za hezké práce z ČJ a pětiminutovky z matematiky. Jak dopadl závěrečný test z vlastivědy z českých dějin napíšu až příští týden. Také mě děti potěšily že si pochutnaly na vypěstované řeřiše seté nebo dánské. Dokonce pokračujeme druhé kolo pěstování a budeme sklízet i příští týden. Někteří žáci si ještě nepřinesli Deník lesního učně , který jsme si vyráběli na začátku školního roku. Dnes jsme si do něj zapisovali jehličnaté stromy, které známe a děti mají za úkolsi tuto část deníku zajímavě vyzdobit. Slíbila jsem dětem plavání v Laguně v Berouně a máme termín v úterý od 10.30 hod. do 11.30 hod. Pojedeme autobusem v 9.22 hodin a nazpátek ve 12.07 hodin. Vstupné a cestovné je 100,-Kč. S sebou ručník, plavky, děvčata s dlouhými vlasy koupací čepici, malou svačinku a pití do batohu. Prosím na sebe teplou bundu a čepici na hlavu, aby pak po plavání nenastydli. V pondělí místo tělocviku budeme mít matematiku a v pátek přírodovědu.

Od tohoto týdne máme na vlastivědu učebnici Poznáváme naši vlast. Děti dostaly nový pracovní sešit.

Přeji hezký slunečný týden.

Taťána Houdková

ČESKÝ JAZYK

PŘÍRODOVĚDA

VLASTIVĚDA