Týdenní plán 13.9. - 17.9.2021

Publikováno: 10.9.2021 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí čtvrťáci,

velká pochvala všem běžcům na Knihově, za naši třídu běželo 20 dětí, což považuji za velký úspěch. Měly obavy, bály se, byla i tréma, slzy a dokonce bolavá bříška a nedostatečný dech, ale všechno jsme zvládli a doběhli do cíle. Kluci vybojovali 2. a 3. místo mezi čtvrťáky a děvčata 4. a 6. místo. Skvělé.

Také pochvala všem za jedničky z matematiky a z českého jazyka. V pátek 17. půjdeme po angličtině opět do lesa, má být ještě krásné počasí. Sledujeme houby a výtrusy. V úterý začínáme doučování od 13.30 hod. Také bych se s dětmi ráda účastnila logické olympiády. Žáci se sami zaregistrují do konce září na www.logickaolympiada.cz. Jsme kategorie A 3.-5.třída a základní kolo proběhne 1.-7.října.

Dědkuji také za peníze na pracovní sešity a SRPŠ, rovněž za poslané papírové kapesníky. Přeji krásný víkend.