Týdenní plán 12.10. - 16.10. 2020

Publikováno: 9.10.2020 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí třeťáci,

pochvala všem za pěkně napsané diktáty nebo za vylepšení diktátů a také za pěkné písemné sčítání. Páteční výuka venku se nám všem líbila a došli jsme až na vyhlídku na Popovické rybníky. Sledovali jsme nadmořskou výšku a turistické značky. Ve třídě jsme si na mapě ukazovali hranice naší vlasti a jmenovali sousední státy. V  týdnu od 26.10. do 30.10. jsou vyhlášeny podzimní prázdniny a nebude v provozu ani školní družina ani školní jídelna. Někteří žáci ještě nemají zavedené desky na týdenní hodnocení, prosím rodiče o kontrolu. Několik žáků ještě nepřineslo peníze na SRPŠ - 200,-Kč a 20,-Kč na obaly. Co nás čeká příští týden:

Čj  Stavba věty jednoduché a souvětí, spojování vět  Uč s.22-26 PS s.16-17

Písanka Hádanky z lesa a dětské hry  s.10-11

Čtení  Lesem, vřesem  čítanka 18-21 + vlastní kniha

M  Indické násobení, autobus, pavučiny, cyklopark  Uč.s 17-20 PS 15-16

Prv  Čechy, Morava a Slezsko, Státní symboly České republiky, Kraje České republiky

Přeji vám krásný víkend

Taťána Houdková