Týdenní plán 1.9. - 4.9.2020/2021

Publikováno: 31.8.2020 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí třeťáci,

přivítáme se s dětmi v úterý 1.září v 7.55 hod. v naší třídě ve 3.patře. Nemusíte mít roušku ani aktovku. Rozloučíme se v 8.40 hod. Můžete si přihlásit obědy a školní družinu. Před školou bude hrát muzika. V 9 hodin je slavnostní otevření nové školní budovy. Je otevřena i veřejnosti až do 19. hodiny. Protože se očekává větší množství lidí, vstup do nové budovy s rouškou. Od středy budeme mít 4 hodiny každý den do konce týdne. Ve středu si napíšeme rozvrh, nadepíšeme si sešity a budu vybírat učebnici českého jazyka a Otíkovu čítanku. Od čtvrtka se učíme podle rozvrhu, ale zatím jen 4 hodiny. Od pondělí 7.září se budeme řídit naším rozvrhem kompletně. V pátek se budeme chodit učit ven. Prosím oblečte děti do sportovního oblečení. Co se týká hygienických požadavků, zatím nemusí být roušky ani žádné prohlášení. Při návštěvě rodičů ve škole je nařízení nevstupovat do budovy školy, pouze zajít na recepci školy v nové budově a recepční zavolá učitele a je možno zajít do hovorny.

Přeji hezký první týden.

Taťána Houdková