Škola v přírodě - 19.6.-23.6.2023

Publikováno: 17.6.2023 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí páťáci,

pochvala dětem za pěkné výkony v matematické písemné práci. Byla obtížná a viděla jsem, že někteří žáci se připravovali, někteří pracovali bez přípravy a úspěšně, někteří se snažili a byli i ti, kteří pokrčili rameny se slovy, to jsme se ještě neučili a hlavu si nenamáhali.

V příštím týdnu nás čeká "Kouzelná škola v Plánici"". Sraz je v pondělí v 7.40 hod před školou. Návrat v pátek okolo poledne. Budeme také vyrábět dešťovou hůl, na kterou budeme potřebovat papírovou tubu od alobalu nebo něčeho podobného. Také děkuji za odměny pro děti mamince Šaňkové. Pokud  nám může ještě někdo poslat odměny věcné nebo sladké budeme rádi. Všechny děti mají odhlášené obědy na celý týden. K autobusu prosím potvrzení o bezinfekčnosti, přehled užívaných léků s popisem a kopii kartičky zdravotní pojišťovny.

Přeji hezký víkend a těším se v pondělí. Děti, které s námi nejedou jsou nahlášené v 5.A a 5.C.

TH