Seznam školních pomůcek pro 3.ročník

Publikováno: 25.8.2020 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milé děti,

začátek školního roku se blíží a já se těším na naše setkání. Abyste se mohli dobře připravit na naši práci, posílám seznam pomůcek, které budeme potřebovat. Přeji krásný zbytek prázdnin.

Kufřík na VV: tempery, vodové nebo anilinové barvy, černý tenký lihový fix, zmizík, kelímek na vodu, sadu štětců kulatých a plochých (asi 4 rúzně velké), suché pastely, voskovky, modelínu, herkules, klovatinu, lepidlo v tubě, tuš, igelitovou podložku, staré tričko nebo zástěru. Kufřík a věci v něm prosím podepište.

Do košíčku v lavici: nůžky, lepidlo v tubě, fix na bílou tabulku a hadřík, pravítko 20 - 30 cm, trojúhelník s ryskou.

Do penálu: 2x obyčejnou tužku (tvrdou a měkkou), ořezávátko, gumu, kružítko, pero a náhradní náplň, pastelky.

Sešity: ČJ 2x 523, M 2x 5110, Prv 1x 423, HV 1x notový sešit, AJ se dozví děti na začátku září. Sešit na DENÍK si vyberte podle svého výběru. Sešity si nadepíšeme ve škole, nemusíte je obalovat do igelitu.

Na TV: bavlněné tričko, kraťasy, mikinu, boty do tělocvičny s bílou podrážkou, sportovní boty na ven, vše do plátěného sáčku. Děvčata s dlouhými vlasy gumičku.

Těším se

Táňa Houdková