Distanční výuka 9. - 13.11.2020

Publikováno: 8.11.2020 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí třeťáci,

velká pochvala pro všechny děti, které zvládají mít připravené pomůcky, učebnici a pracovní sešit před začátkem videovýuky, připojují se ve správný čas-1 minutu před zahájením, umí si zapnout a vypnout mikrofon, dokáží mluvit na mikrofon, mají zapnutou obrazovku a nehrají si s vypínáním, pochvala pro ty co dokáží sledovat výuku a vědí, kde pracujeme. Je to výkon, který si zaslouží pochvalu a odměnu. Já probírám učivo se čtyřmi skupinami a je zajímavé, že s každou skupinou uděláme jiný rozsah práce. Záleží na kvalitě spojení, na pozornosti žáků a vzájemné spolupráci. Nejvíc práce a cvičení zatím stihneme se druhou skupinou. Příští týden ve středu oslavíme svatého Martina, uvidíme jestli přijede na bílém koni. A v pátek nás čeká 13., což je také zajímavé datum.

Týdenní plán 3. B

1. týden (9. - 13. 11. 2020)

ČESKÝ JAZYK

Čítanka s. 24-25