Týden 18. - 22.1.

Publikováno: 17.11.2019 Autor(ka): Klára Rohlenová

V tomto týdnu proběhnou poslední triády. Chtěla bych vám poděkovat, že se na ně s dětmi připravujete a společně se účastníte.

Kromě toho máme ve středu 20.11 od 16 hod. vánoční dílnu pro ty, kdo mohou a chtějí tvořit společně. Budeme tvořit zimní trpaslíky z dřevěných špalíčků, materiál na ně je zajištěn, jen prosím kdo má, přineste si vlastní tavnou pistoli. Dále bychom mohli ze zbytků vytvořit malé vánoční svícny, případně prosím o nějaké dekorace na dotvoření - přírodniny, stužky, ozdoby... Těším se naviděnou!

Začali jsme číst knihu Z deníku kocoura Modroočka, máme ve škole k dispozici 1 knihu do dvojice, tak prosím, kdyby tuto knihu měl někdo doma, jestli by si ji mohl přinést na společné čtení do školy. Děkujeme!

Připomínám, že v pátek 22.11. je ředitelské volno pro děti (pedagogové se účastní ped. festivalu).