Přírodověda 15.10. co se dělo na online hodině

Publikováno: 15.10.2020 Autor(ka): Jana Macháčková

S dětmi jsem opakovala témata probíraná od začátku roku, pohyby Země, střídání ročních období, tropický podnebný pás. Kdo na online hodině nebyl může si zopakovat  pomocí přiložené prezentace.

Zároveň jsem jim na jejich školní mail zaslala pozvánku k vyplnění opakovacího kvízu. Prosím, aby ho vyplnily nejpozději do středy. Pokud by měly problém s přihlášením do mailu, je možné, abyste mi napsali z vašeho rodičovského mailu na můj mail a já vám odkaz pošlu.

Zároveň přikládám dokumenty k pouštím a vyplněnou tabulku ke krajinám tropického podnebného pásu, pro ty, kteří nebyly ve škole minulý týden, kdy se toto téma probíralo.

Děkuji za spolupráci a přeji všem pevné zdraví, trpělivost a sílu do nelehkých dní.

S pozdravem Jana M.