Organizace 1. týdne školního roku 2023/24

Publikováno: 1.9.2023 Autor(ka): Petra Srpová

Vážení rodiče, milé děti,

srdečně Vás zdravíme po prázdninách, dovolené. Doufám, že jste si odpočinuli Vy i děti. Těšíme se na spolupráci a doufáme, že tento školní rok bude klidný, že děti zažijí jen radost z učení a z nabytých vědomostí, naváží přátelské vztahy mezi spolužáky. Budeme se snažit připravit děti na 2.st., vést je k samostatnosti a odpovědnosti za své výsledky a podporovat je ve všech oblastech osobnostího rozvoje. Klademe důlraz na spolupráci rodiny a školy. Snažíme se přistupovat ke každému žákovi individuálně. Pokud budete mít nějaké dotazy, námitky ...., napište mi na email petra.srpova@zszdice.cz

Tel. 8-16,00, mimo vyučování, konzultační hodiny - sdělím v ŽK.

Pokud jste změnili tr. bydliště, kontakty ...., prosím o info.

Naše třída 5.C je v přízemí nové budovy 2. stupně, vpravo. Šatna je v suterénu nové budovy. Klíče od skříněk děti dostanou od paní recepční 5.9., 1. den mohou se děti nemusí přezouvat. Strávíme ve třídě jen 45 min./4.9./, stačí si vzít s sebou blok a tužku. TV - Děti se budou převlékat v šatně. Sáček si nechají ve skříňce.

V úterý 5.9. končí vyučování v 11,40 hod. /třídnické práce/- s sebou batoh (sešity, vv...) - Věci do 5.r. si děti mohou postupně nosit 1. týden, aby to neměly těžké. Nezapomeňte košíčky a boxíky (VV,PČ). Rozdáme si učebnice.

6.9. - Běh Knihovem ( sportovní oblečení, pití) - Vyučování končí v 11,40 hod.

7.9., 8.9. - výuka dle rozvrhu. Hesla, přístup do školy online zkontrolujte. Pokud nemáte, napište email (požadavek), veškeré hodnocení budu zadávat online (ne do žk). Rozvrh hodin pošlu.

josef.barta@zszdice.cz

Upřesním termín společných třídních schůzek, kde si sdělíme ostatní organizační záležitosti šk. roku.

Velmi se na Vás těší:

Mgr. Petra Srpová  - tř. učitelka