Inf, Přírodověda, TV, HV 5. 10. - 9. 10.

Publikováno: 2.10.2020 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

v pondělí už bychom měli jít do počítačové učebny, takže vyzkoušíme, zda se děti dostanou do školních emailů a měli bychom přihlásit kódy k AJ. Seznámíme se s řádem počítačové učebny.

Zákaz tělesné výchovy pro nás zatím neplatí, tím že spadáme pod 1. stupeň. Dle počasí uvážíme zda půjdeme do tělocvičny, či ven na hřiště.

Přírodověda - ve čtvrtek 1. 10. jsme stihli v uč. str. 8 i 9 a v PS str. 7. Takže nás čeká v uč. str. 10, 11 a v PS str. 8

Hudební výchova bude prozatím ochuzena o zpěv, tak se budeme s dětmi učit alespoň texty některých písní, probírat teorii a poslouchat předepsané skladby.

Teď ve čtvrtek dostala celá třída trest, který mají donést v pondělí na hodinu Inf. Zkouší, co vydržím, svým neustálým vyrušováním, vykřikováním, různými zvuky, tak doufám, že nebudu muset tyto tresty dávat častěji a že to byla jen výjimka.

Přeji hezký víkend :-)