22.-26.4.2024

Publikováno: 21.4.2024 Autor(ka): Dana Mislerová

Přednáška o dentální hygieně  ve čtvrtek. S sebou vlastní kartáček na zuby.

Vážení rodiče, milé děti,

v tomto týdnu nás čekají především třídní schůzky. Děti se připraví ve škole, zhodnotí své pokroky a budou přemýšlet, co by se dalo zlepšit. Klidně to proberte i doma, ať víte, co čekat. Známky mají děti zapsané v ŽK na poslední straně.

Ve čtvrtek bude přednáška s praktickou ukázkou dentální hygieny. Proto je nutné přinést svůj zubní kartáček. Pokud si netroufáte dát elektrický, pořiďte klasický. Kdo ho nebude mít, bude si muset koupit.

Test z vlastivědy dopadl na výbornou asi u čtvrtiny třídy, tedy dětí, které se poctivě připravily. To, že někdo nepřipravoval, ač byl test oznámen týden dopředu, je celkem zklamání. Věřím, že se snažíme společně o to, aby děti byly zodpovědné za své pokroky. Některé ještě potřebují i vaši kontrolu a pomoc.

Plán týdne:

ČJ 117-122 PS 57-58