Týdenní plán 9. 1. - 13. 1.

Publikováno: 8.1.2023 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den, vkládám nový týdenní plán.

V tomto nadcházejícím týdnu nás čeká hned v pondělí čtvrtletní práce z matematiky. S dětmi jsme úlohy prošly. Bude tam písemné sčítání a odčítání, indické násobení, klasické násobení a dělení, poznat základní geom. tvary, slovní úloha, u které musí být výpočty a odpovědi a příklady na probrané dohody, že násobení a dělení má přednost před sčítáním a odčítáním.

Ve čtvrtek máme 2 hodiny českého jazyka, proto si napíšeme písemnou práci z českého jazyka. Náplní budou vyjmenovaná slova po B, L, M, Z, dále malá a velká písmena, která by měly děti zvládat, seřazení slov podle abecedy a přepis textu.

Prvouku napíšeme pak v dalším týdnu ve čtvrtek.

Prosím ty rodiče, kteří se svými dětmi ještě neabsolvovali triády, aby mi navrhli nějaký nejbližší termín, kdy by mohli se dostavit. V úterý mohu mezi 14:30 - 15:30, před tím již jednu triádu mám, ve středu nemohu od 14 - 15 a čtvrtka, to odjíždím ze školy brzy.