Týdenní plán 7. 2. - 11. 2. + změna rozvrhu z důvodu plavání

Publikováno: 6.2.2022 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den, vkládám nový týdenní plán a nový rozvrh, který platí po dobu našeho plavání od 7. 2. do 25. 4.

V pondělí si děti sebou vezmou: plavky, ručník, mýdlo, dívky plavací čepici, hřeben, svačinu, pití, příp. pantofle. Pondělní svačiny, prosím, dětem ve škole odhlaste do 25. 4.

Je nutné, aby děti přišly opravdu nejpozději v 7:35 do školy, musí se otestovat a odjezd autobusu je v 7:55. Vracet se budeme na 4. vyučovací hodinu. Ať si vezmou sebou PS z HV a obyč. tužku, tyto věci budou zůstávat ve škole.

Po dobu plavání budou pouze 2 hodiny Prv v týdnu (středa a pátek), Český jazyk z pondělí se přesouvá na úterý a pondělní matematika bude v pátek. Vše je v přiloženém rozvrhu.

Nové úkoly vložím v úterý, kdy mají děti donést úkoly z předešlého týdne a zároveň donesou čtenářskou kartu ke kontrole.