Týdenní plán 5. 9. - 9. 9. 2022 + rozvrh

Publikováno: 3.9.2022 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

vkládám nový týdenní plán a rozvrh. Dětem dáme rozvrh v pondělí i vytištěný, v pátek to bohužel z technických důvodů nešlo.

Rozvrh berte teď prvních 14 dnů orientačně - mohou se ještě dělat nějaké změny, ale doufáme, že ne.

Kdo si z dětí ještě nedonesl tělocvik, boxík na Vv, desky A3 na Vv, košíček do lavice, prázdné podepsané desky na portfolio (nesly si je na konci šk. roku domů), ať si donesou.

Poprosím prozatím o 200,- na SRPŠ a 598,- za PS (cedulku s jednotlivými cenami nalepíme dětem do ŽK). Až přijdou objednané sešity, tak Vám ještě napíši, kolik budeme potřebovat na ně.

Většina dětí bude chodit do družiny paní učitelky Aleny Podskalské (1. odd.), jak byly zvyklé. 3 chlapci budou v 5. odd. u slečny Adély Matějkové.

V pátek dostaly děti učebnice a ŽK - na papír prosím vypište závady v učebnicích a my to poté přepíšeme s paní asistentkou do jednotlivých učebnic. V ŽK prosím podepište str. 5 a 7 - školní řád a třídní schůzky 21. 9. od 16:00 a na str. 6 prosím o vyplnění Vašich údajů.

Poprosím ještě o jednu věc teď na začátku. Protože jsou děti dost velcí kramáři a věčně se jim někde něco povaluje a ztrácí a my pak řešíme, že jedna věc má např. 5 potencionálních majitelů, podepište jim toho co nejvíc. Každou tužku, pastelku, pero,....., ať nemusíme neustále vyšetřovat, co komu patří. V dnešní době nejsou věci levné a i já synovi podepisovala každou maličkost.

Košíčky do lavice byste mohli sehnat v Orionu v KD - kolegyně je tam objednávala pro prvňáčky. Ten původní změřte a zkuste alespoň přibližně podobný (stejný) koupit, pokud je již ten původní poničený.

Hezký začátek školního roku všem