Týdenní plán 29. 5. - 2. 6.

Publikováno: 28.5.2023 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

v pondělí píšeme test z živočichů, o kterém žáci vědí od minulého pondělí (uč. str. 52 - 56).

Protože je ve středu Atletický den a ve čtvrtek Den dětí - vyměníme některé hodiny za hodiny mluvnice. Tudíž mluvnice bude v pondělí, úterý a pátek.

Ve středu Atletický den - sejdeme se před školou v 7:40. Společně půjdeme na fotbalové hřiště. S sebou nutně svačina, dostatek pití, POKRÝVKA HLAVY, drobné kapesné (bývá otevřeno občerstvení), vhodné sportovní oblečení a pevná obuv, čip na oběd. Konec okolo půl jedné.

Ve čtvrtek dětský den - sebou penál, čip na svačinu (oběd), čekají nás zábavné aktivity na den dětí. Konec okolo půl jedné, aby se družinové děti stihly včas připravit na odjezd s družinou.

Vybíráme 50,- na fotografii, kdo ještě nedal.

Nezapomeňte, prosím, doplatit školu v přírodě, kdo ještě také nemáte. Bližší informace ke škole v přírodě budou koncem tohoto týdne.

Děkuji za spolupráci