Týdenní plán 27. 3. - 31. 3.

Publikováno: 26.3.2023 Autor(ka): Lucie Hošková

Vážení rodiče,

vkládám nový týdenní plán. V pondělí máme poslední plavání.

V následujícím týdnu nás čekají opět celoškolní projekty. Prosím, věnujte zvýšenou pozornost změnám v rozvrhu.

V úterý u nás budou 2 hodiny učit 2 žáci z 8. ročníku - budou mít čtení a matematiku v rámci dne Žák učitelem.

Celý čtvrtek budeme mít projekt Pečení na jarmark. Viz odkaz.

Tudíž ve středu místo PČ a VV budeme mít náhradní hodinu matematiky a českého jazyka. A v pátek místo čtení vlastní knihy si vezmeme navíc hodinu PRV.

30.3. - pečeme pro jarmark https://www.zszdice.cz/skola/aktuality/velikonocni-jarmark-3-dubna-2023.8637

Tímto bych vás chtěla požádat o pomoc při realizaci našeho pečení. Budeme vyrábět linecké cukroví a prodávat ho ve stánku. Poprosím vás o těsta, abychom měli z čeho naše výrobky vyrobit :o) Kdo byste měl možnost zapůjčit silikonový vál, váleček a nějaká velikonoční vykrajovátka, dejte je také dětem ve čtvrtek. Já donesu také vykrajovátka, vál a váleček, ale ať máme dostatek. Donesu též marmeládu na slepení, té mám dost. :o)  Děkuji za spolupráci.

11. 4. - 3. čtvrtletní práce z matematiky - písemné sčítání, odčítání, násobení, slovní úloha, indické násobení, pyramidy s podmínkou, Biland.

13. 4. - 3. čtvrtletní práce z českého jazyka - slova nadřazená, podřazená, souznačná, protikladná, slova příbuzná, práce s textem, doplnění i/y.

Přeji vám úspěšné vykročení do nového týdne. :o)