Týdenní plán 26. 6. - 30. 6.

Publikováno: 24.6.2023 Autor(ka): Lucie Hošková

Vážení rodiče,

V pondělí, středu a čtvrtek končí vyučování v 11:40h, v pátek jsme ve škole do 8:40h, pak mohou jít děti do družiny nebo domů. Oběd od 10 hodin.
Děti si budou odnášet věci, které mají stále ve škole (výkresy nebo boxíky apod.)
Do středy musí být vyklizeny šatní skříňky, přezůvky si děti odnášejí ve čtvrtek, v pátek mohou jít do třídy bez přezutí.

V pondělí budeme přeobalovat učebnice do nových obalů. Prosím, dejte dětem 50,- Kč na obaly. Sumu, kterou budou muset zaplatit za případné poškození si zapíší do žákovských, které jim v pondělí vrátím. Ať mají s sebou penál, příp. učebnice, které neodevzdaly, čip.

Úterý - výlet do Prahy (interaktivní výstava České televize). Dopravu hradím z fondu. S sebou: svačinu, pití, pláštěnku, pokrývku hlavy a drobné na suvenýr. Sraz - v 7:25 hod. pod břízou, návrat - ve 14:59 hod. na vlakové nádraží. Svačiny a obědy jsou odhlášené.

Středa - hry, čtení společné knihy, venkovní aktivity, penál, čip.

Čtvrtek - proběhne v areálu školy ŠKOLNÍ OLYMPIÁDA - zábavné sportovní dopoledne pro všechny žáky prvního stupně. Do školy s batohem - pití, svačina, sportovní oblečení a obutí, pokrývka hlavy, čip.

V pátek už jen pro vysvědčení s deskami.

Doufám, že se dětem škola v přírodě líbila, mají spoustu nových zážitků a jsou řádně unavené. :o)

Hezké dny Hošková L.