Týdenní plán 23. 10. - 27. 10.

Publikováno: 19.10.2023 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

příští týden bude celý specifický, prosím věnujte pozornost všem změnám.

V pondělí budou normálně 2 matematiky budeme pracovat v uč. str. 24 a PS str. 18/1; poté nebude čtení ani pisatelství, ale budou 2 hodiny gramatiky - tudíž děti budou potřebovat učebnici (str. 32,33), PS (str. 26) a sešit školní, který dnes nesly ke kontrole. A poté tělocvik dle rozvrhu.

V úterý a ve středu bude vyučování končit v 11:40.

V úterý se zúčastníme branných dnů na Písmenech. Děti potřebují teplé obutí a oblečení do přírody, které se může stát, že si zamažou. Do batůžku svačinu, pití, pláštěnku a čip na oběd. Svačiny ve škole jsou hromadně zrušené.

Ve středu půjdeme do lesa - prohlédnout si podzimní les - druhy lesa, lesní patra, houby, rostliny, příp. živočichy. Opět poprosím o teplou obuv a oblečení do přírody, které si mohou zamazat. Do batůžku pití, svačinu, pláštěnku a čip na oběd a protože budeme opékat v Knížkovicích špekáčky - tak kdo je jí, ať si ho vezme, příp. silný libový párek, chléb, rohlík,... a 1 polínko suchého dřeva (kdo má možnost).

Ve čtvrtek a v pátek jsou podzimní prázdniny.