Týdenní plán 19. 4. - 22. 4. 2022

Publikováno: 16.4.2022 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den, vkládám nový týdenní plán.

Začínáme v úterý po Velikonocích.

Z matematiky budeme psát velký test na různá prostředí Hejného matematiky (zvířátka dědy Lesoně, sčítací pyramidy, krokování, neposedové, výstaviště, pavučiny, násobilkové čtverce, rozděl číslo na tři, z nichž dvě jsou stejná) , ale i z klasického sčítání, odčítání, násobilky a slovní úlohy.

V pátek je školní ples, kdo máte možnost věnovat něco do tomboly, ať to prosím děti donesou do čtvrtka. Moc děkuji.

Kdo by šel z dětí na ples, je potřeba, abyste s nimi šli a ohlídali si je tam. Lístky budou k dispozici i na místě a nebo u paní sekretářky.

Kdo ještě nezaplatil výlet do Botanické zahrady (29. 4.), prosím o uhrazení 250,-.

Vytvořím opět tabulku na zapisování na triády a prosím o Vaše zapsání. Odkaz na tabulku přijde dětem na jejich školní email. Pokud by se někomu nehodil žádný termín, tak se domluvíme individuálně.

Všem přeji hezké Velikonoce