Týdenní plán 18. - 22. 9. 2023

Publikováno: 17.9.2023 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den, vkládám nový týdenní plán.

Stále opakujeme učivo z nižších ročníků, ale je potřeba si doma procvičit násobilku, vyjmenovaná slova a čtení. Při čtení je potřeba se zaměřit na hlasité čtení, aby děti neslabikovaly delší slova, dodržovaly znaménka za větami, nečetly, co v textu není. Zkuste si s nimi každý den sednout na 5 minut a kontrolovat, co a jak děti čtou.

Jak jsem říkala na třídních schůzkách, každé úterý píšeme malý testík z vlastivědy, každou středu z přírodovědy. Každý den píšeme desetiminutovku z matematiky a ve středu opis či přepis z českého jazyka a ve čtvrtek diktát. Je nutné, aby se děti připravovaly průběžně z hodiny na hodinu.

V PÁTEK 22.9. - VÝLET DO PRAHY - PO STOPÁCH SV. VÁCLAVA + VYŠEHRAD

Sraz: v 7:25 hod. pod břízou

Návrat: ve 13:59 hod. na nádraží - kdo nepůjde s námi zpět do školy, opět lísteček a na dítko včas čekat ?

S sebou: svačinu, dostatek pití, kapesné, pokrývka hlavy, pláštěnka (kdyby hlásili déšť).

Cena: 100,- Kč - prosím přinést do středy. Ve čtvrtek kupujeme jízdenky.