Týdenní plán 16. 1. - 20. 1. + PLAVÁNÍ + UPRAVENÝ ROZVRH

Publikováno: 15.1.2023 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

vkládám nový týdenní plán, kde se již promítnou změny v rozvrhu kvůli plavání.

V pondělí přijdou děti normálně do školy, ale jen s věcmi na plavání. 1. hodinu budeme číst školní knihu a po svačině v 9:15 budeme odjíždět na bazén.

SEBOU na PLAVÁNÍ: plavky, ručník, mýdlo, hřeben, děvčata vlasy seplé do culíku či copu a koupací čepici, pantofle, kdo má a vloni mohli mít plavecké brýle. VŠE řádně podepsané!!! Ať si vezmou sebou sváču a pití, vracíme se na oběd.

V upraveném rozvrhu jsou zaneseny změny, kdy pondělní hodina čj bude v pátek a hodina matematiky bude v úterý.

S doučováním tento týden uvidíme, podle toho, kdy se z plavání vrátíme. A pro další týdny upřesníme.

Ve čtvrtek bude opakovací test z Prvouky z učiva do strany 36.

V pátek 27. 1. pojedeme po 2. vyučovací hodině do Berouna do muzea na edukační program “Do hlubin pradávných moří”. Vstupné je 80,- Kč. Částku mohou žáci začít nosit. Dopravu zaplatíme ze školního fondu. Návrat okolo 13. hodiny zpět do Zdic a půjdeme na oběd. Bližší informace upřesníme v příštím týdenním plánu.