Týdenní plán 13. 11. - 17. 11.

Publikováno: 12.11.2023 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den, vkládám nový týdenní plán

V pondělí 13. 11. píšeme již avizovanou 1. čtvrtletní práci z matematiky - bude tam písemné sčítání, odčítání, násobení, dělení se zbytkem, slovní úloha a rýsování přímek.

V úterý místo čtení a pracovních činností by měl proběhnout preventivní program, který se kvůli nemoci lektorky zrušil minulý týden.

Ve čtvrtek si napíšeme z přírodovědy shrnutí nejzákladnějších informací za 1. čtvrtletí. Žákům jsem říkala, na co se mají zaměřit.

V pátek 17. 11. je státní svátek - jsme doma.

V následujícím týdnu nás bude v úterý 21. 11. čekat ještě velká písemná práce z vlastivědy.

Moc děkuji zúčastněným maninkám a tatínkovi, kteří nám pomohli při páteční dílně. Hodně dětí si své výrobky chce koupit domů, abychom nemuseli vše stěhovat na trhy, uvítaly bychom, kdyby si děti své označené výrobky odkoupily ještě před konáním trhů. Pokud byste chtěli nejprve výrobky dětí vidět, bude možné při triádách si vše prohlédnout a rozhodnout se, co si koupíte, zbytek půjde na stánek. Do emailu Vám v týdnu pošlu ceny za výrobky.

Termíny triád Vám v týdnu pošlu také do emailu v podobě již známé tabulky, kam se budete moci zapsat.