Týdenní plán 1. 5. - 5. 5.

Publikováno: 28.4.2023 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

přeji všem pěkně strávený prodloužený víkend.

1. 5. státní svátek

V úterý je změna oproti normálnímu rozvrhu - prosím místo čítanky, aby měly děti MLUVNICI.

Kdo nestihl dnes dopsat pisatelství, dostal ho domů do úterý dodělat - přepsat do čisté verze.

Také mají úkol z matematiky v PS dodělat na str. 25 cv. 7 - narýsovat 8 trojúhelníků - trojúhelníky vytvoří symetrický obrazec.

V pátek budeme číst ze školní knihy.

Zeptejte se dětí, komu dochází sešit na matematiku (ten jsme kupovaly každému 1) a prosím zkuste koupit - je to sešit 5410.

Zkontrolujte, že mají děti plně vybavený penál: 2 píšící pera + třeba i náhradní 1 náplň, ořezané pastelky základních barev, ořezané tužky (na rýsování tužka č. 3), gumu, zelený slabý fix a kružítko s náhradními tuhami. Zjistěte, zda jim nechybí pravítko - trojúhelník s ryskou a delší rovné pravítko. Vše označte jakýmkoliv způsobem jménem žáka, aby nedocházelo k záměnám a ztrátám.

Kdo z dětí potřebuje nový fix na tabulku, prosím také dokoupit.