Prodloužení karantény + dnešní info

Publikováno: 6.10.2021 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

z důvodu dalšího výskytu covidu 19 u nás ve třídě se karanténa prodlužuje do 18. 10. včetně - tudíž návrat do školy by měl být až v úterý 19. 10.

Všechny rodiče Vás prosím, abyste mi nějakým způsobem, jaký uznáte za vhodný, sdělili výsledek, ať je jakýkoliv. Telefon je 728602484 nebo emailem lucie.hoskova@zszdice.cz.

Moc děkuji za spolupráci

Ráno jsme se všichni sešli na hodině čtení - je potřeba, aby děti doma denně četly, aby se ve čtení zrychlovalo jejich tempo, zlepšovala intonace na koncích vět, snižovalo se slabikování a zlepšovala se celková přesnost čtení.

S mojí skupinou č. 1 jsme poté měli český jazyk, kde jsme psali velké písmeno U (prosím stránku dodělat) a pracovali jsme v učebnici českého jazyka, přičemž do malého sešitu, který mají doma k dispozici jsme napsali 3 věty přací ze cv. 3.

1. skupina pracovala v učebnici na str. 24 a 25 a v pracovním sešitě cv. 11 na str. 15. Domácí úkol ze dnešní hodiny pro skupinu 2 je cv. 12 na str. 15. A ve čtení s porozuměním četli str. 8 a dodělávali str. 9.