Potřeby pro 4. ročník

Publikováno: 28.8.2023 Autor(ka): Lucie Hošková

Vážení rodiče, moje milé Surikaty,

prázdniny utekly jako voda a čas školy se neúprosně blíží. Abychom na nový školní rok byli včas nachystaní, posílám informace k prvnímu týdnu školního roku a také informace, co budeme potřebovat do čtvrtého ročníku. :o)

Sešity opět nakoupíme hromadně společně s paní učitelkou Hatinovou a děti je budou mít k dispozici ve třídě.

VV – lepidlo v tyčince (klidně velké), nůžky, vodovky (kdo má v dobrém stavu nemusí kupovat nové), štětce (ploché – č. 20, 12, 10 a kulaté – č. 2, 4, 6, 8, 10 12), kelímek na vodu, suché pastely (také pokud je již máte z dřívějška, nové nekupujte), tužka č. 6B, 4B, plastická guma, rudka a uhel. Černý centropen č. 0,7 a 0,1. Hadřík na utírání, špejle 5ks, vatové tyčinky 20ks, staré tričko nebo zástěru, desky na výkresy A3.

TV – pokud to bude možné, budeme chodit cvičit ven. Dejte dětem oblečení jak do tělocvičny, (kraťasy nebo tříčtvrťáky, tričko) tak i na ven (tepláky nebo legíny, mikinu nebo větrovku) i boty do tělocvičny a ven. Obuv do tělocvičny se světlou podrážkou, na ven aby byla obuv pevná. Budeme chodit běhat, tak ať si děti neporaní kotníky.

Do penálu: 2x tužka č. 3 nebo mikrotužka + náhradní náplně, funkční kružítko + náplně, pastelky, zelený a černý centropen (slabý, NE lihový), zvýrazňovače nebo barevné propisky, guma, ořezávátko, krátké pravítko na podtrhávání, 2x pero a náhradní náplně.

Do košíčku do lavice: nůžky, lepidlo v tyčince, mazací tabulku + 2x fix (černý, modrý nebo zelený), hadřík, pravítko, trojúhelník s ryskou, úhloměr.

Do třídy: 1x balení tahacích kapesníčků.

Co nás čeká v prvním týdnu:

Po – přivítání a ukončení vyučování v 8:40 hod.

Út – organizace ve třídě, rozdání učebnic a sešitů, bezpečnost práce aj. – konec vyučování bude

upřesněn.

St-Pá – výuka (je možné, že některý den půjdeme ven) :o) – konec vyučování bude opět upřesněn.

Info k družině

Provoz školní družiny bude zahájen v úterý 5.září 2023 již ranní družinou od 6:15 hodin. Družina je otevřena každý den do 17 hodin.

Těším se brzy na shledanou.