Celé výpisky z prvouky - září, říjen + různé info

Publikováno: 21.10.2022 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

vkládám výpisky z prvouky za celé září a říjen, zkontrolujte prosím s dětmi, jestli mají vše zapsané. Co nemají, ať si během volna dopíší. Náhradní paní učitelka zkusila dnes s dětmi napsat malý opakující testík a výsledky prý nebyly u některých vůbec dobré. Je potřeba, aby se vědomosti snažili upevnit na stálo a ne jen na avizovaný test (např. kolik máme krajů, jaké máme sousední státy, jaké jsou světové strany,......).

V pondělí dětem rozdám početníky a procvičovací sešit pravopisu, kde si zakroužkují strany, které budou vyplňovat během volna.

Vyjmenovaná slova mohou děti procvičovat i na internetových stránkách skolakov.eu umimecesky.cz

V pondělí po návratu z Písmen bude normálně doučování.

V pondělí i úterý ať jsou děti řádně obléknuté a hlavně obuté, ať mají sebou i pláštěnku.

Hezký víkend