Branné dny 25. 10. -26. 10., podzimní prázdniny

Publikováno: 24.10.2021 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

zítra a v úterý budou Branné dny. Nebudeme se „učit“. V pondělí i v úterý končíme v 11:40.

V pondělí nás čeká dopolední dobrodružství na Písmenech. Děti se zde potkají se zdravotníky, policisty, členem zásahové jednotky a hasiči budou mít několik stanovišť s hasičskou tématikou. Sejdeme se před školou v 7:40. Kdo chodí na svačiny, tak ty se budou po oba dva dny vydávat v 7:45. A poté budeme odcházet (pondělí) na Písmena. Ať mají děti raději nějaké teplejší sportovní oblečení, které se může stát, že si zamažou a pevnou obuv. Do batůžku pití, nějakou sváču a pláštěnku. Na Písmenech budeme postupně obcházet jednotlivá stanoviště a děti si vyzkouší věci prakticky.

V úterý budeme ve třídě. Dětem bude stačit penál s psacími potřebami. Budeme si pouštět různá videa a ukázky k tématu zdravovědy, hasičů,…. – jak se chovat při mimořádných situacích.

V pondělí odpadá doučování z matematiky. Z důvodu návštěvy lékaře.

Od středy do pátku jsou pak podzimní prázdniny.

Děti dostaly již v pátek pracovní listy z českého jazyka na procvičení abecedy, je to na celý týden a v úterý ještě dostanou příklady z matematiky také opět na celý týden. V pondělí vše dám na stránky pro nemocné děti. (To už snad půjde internet ve škole). ?

Zítra – v pondělí vám i upřesním, který den je jaký český jazyk či čtení. Také to dám na stránky.