Matematika 6. - 13.10.

Publikováno: 6.10.2020 Autor(ka): Jitka Palanová

Dobrý den děti,

7.10. jste dostaly první domácí úkol z matematiky na celý týden. Pracovní list všichni odevzdáte v úterý 13.10. Nemocánci poprosí rodiče, aby jim ho vytiskli z přílohy.  V příloze najdete i úkoly pro experty, kdyby pro vás byl úkol moc jednoduchý. :-) Úkol pro experty povinný není. Dostaly jste také krokovadlo, na kterém si příklady můžete vypočítat.

Tento týden zvládneme v sešitě strany: 24 - 26. Ve středu jsme hodně pracovali s krokovadlem a nepracovali jsme v sešitě. V pátek se nám dařilo a zvládli jsme i stranu 27 - jsou to skvělí počtáři!

PS: Některé děti mi PL s DÚ odvzdaly již dnes.? Pro některé budou dvě strany moc.? Když nebudete vědět, nechejte cvičení prázdné, jen jej celé barevně zakroužkujte. Prosím, napište mi dolů na PL jak to děti asi dlouho dělaly. Děkuji a velmi děkuji za spolupráci! :-)