Matematika 19. - 23. 10. + přihlašovací údaje na videovýuku 21. 10.

Publikováno: 19.10.2020 Autor(ka): Jitka Palanová

Děti, připravte si sešit, tužku a papír A4.

Odkaz na středeční videovýuku:

Skupiny viz níže zůstávají neměnné. Kdyby někdo potřeboval výjimečně ve středu změnu, zavolejte, domluvíme se.

Dobrý den děti,

doufám, že jste si s rodiči užili krásnou podzimní neděli. Těším se, až se spolu uvidíme ve středu na videovýuce. Do té doby udělejte prosím str. 32/4,5 a 33/7. Ostatní cvičení uděláme společně, protože je to něco nového. Vy, co se nemůžete zúčastnin středeční videovýuky se pokuste sami nebo s rodiči. Pokud by vám něco nebylo jasné, můžeme se spojit přes WhatsApp nebo napište mail.

Do pátku pak ještě udělejte 34/1, 34/7. Zbytek cvičení nedělejte. Pokoušejte se udělat znaménko menší větší přesně podle prvního předtištěného znaku.  Tohle znaménko mívají děti často velmi "vachrlaté". ;-)

Každý den si aspoň 10 minut procvičujte sčítání a odčítání pomocí krokovadla, které jste si odnesli v sešitě. Pochodujte s panáčkem, nebo použijte prst. Sostřeďte se, kdy slyšíte znaménko mínus - odebíráme- couváme a kdy plus - přidáváme, jdeme dopředu.

V příloze máte další PL, kdyby vás matematika opravdu těšila a bavila. :-)

Jitka Palanová

Skupiny PO, ST, PÁ