Týden od 7. - 11. 9

Publikováno: 6.9.2020 Autor(ka): Klára Rohlenová

Dobrý den,

chtěla bych vám všem moc poděkovat za spolupráci, přípravu pomůcek na začátku školního roku a vyplnění údajů v ŽK. Pokud by jste měli nějakou změnu, prosím napište mi. Většinou už děti mají vše připravené. Kdo něco nestihl, během týdně pořiďte, ale od pondělí už se budeme učit podle rozvrhu a tak by děti měly mít sešity, převlečení na TV a box na VV.

Kromě 100,- Kč do tř. fondu vybíráme ještě částku za pracovní sešity, kterou mají děti v ŽK (396,- + 20,- na nové obaly učebnic, které děti odevzdaly) a 200,- Kč na SRPŠ (papíry, čtvrtky, kopírování apod.). Tím by měly výdaje končit.

Z třídního fondu jsme ještě dokoupily 2 sešity (na AJ) a jeden na "pisatelství", kterému se letos budeme více věnovat.

Škola bude opět nabízet placený kroužek AJ, dramatický, sportovní a keramický kroužek. Bližší informace budou v polovině září, kroužky začínají od října.

Doma doporučuji procvičovat hlasité čtení, diktáty a přepis, z matematiky sčítání a odčítání dvojciferných čísel a násobilku. My budeme ve škole také v září hlavně procvičovat učivo z 2. třídy, ale musím ocenit, že se zatím dětem při opakování dařilo velmi dobře!

Z důvodu hygienických a bezpečnostních předpisů prosíme, pokud byste potřebovali vyzvednout dítě ve škole, donést něco nebo s námi osobně mluvit, vstupujte do školy vždy hlavním vchodem v nové budově a hlaste se na recepci.

V současné době děti ve škole roušku mít nemusí, ale bylo by dobré, kdyby s sebou pro jistotu jednu v sáčku měly, pro případ, že by se setkaly s nemocným nebo se cokoli změnilo. Zároveň prosíme, pokud se vaše dítě nebude cítit dobře, bude mít rýmu či kašel, nechte ho raději pár dní doma, jinak bychom vás museli kontaktovat, abyste si ho přišli vyzvednout. Děkujeme za pochopení. Přeji hezký týden!

K.R.