Týdenní plán 20. 9. - 24. 9. 2021

Publikováno: 18.9.2021

Dobrý den Vážení rodiče,

ráda bych připomněla potřebu nejméně jednou týdně, a to nejlépe v neděli, navštívit třídní web. Podle týdenních plánů mohou žáci dohánět učivo v případě absence a rodiče v nich mají přehled probírané látky. Také v nich naleznete informace, co je potřeba do školy nově připravit. Plány se nám daří vyhodnocovat v pátek s dětmi, o víkendu rodiči a v pondělí přinášet do školy zpátky, za což Vám velice děkuji.
Již jsme se s dětmi naučili, jak v sešitech značíme domácí úkoly. Prosím, aby úkoly byly z domova podepsané dospělou osobou (rodinným příslušníkem). Za úkol je považována i například příprava písmenek do desek abecedy.
Tento týden vlepíme do sešitů českého jazyka a matematiky lístečky "Jak pomoci dětem v matematice / čtení / psaní." Prosím procvičujte probranou školní látku také doma.

Děkuji Vám za spolupráci s výchovou a vzděláváním Vašich dětí.

Přeji krásný den,

Michaela Steigerová