Branné dny 25. a 26.10.2021 + Podzimní prázdniny

Publikováno: 23.10.2021

Vážení rodiče, milá Vlčata

Pondělí strávíme při branných dnech na Písmenech s hasiči, policií a zdravotníky. Budeme na stanovištích plnit úkoly, které si pro nás připravili. Sportovní oblečení a pevná obuv bude nejvhodnější. Do batůžku prosím sbalte pití, svačinku, pláštěnku a obyčejnou tužku. Dobrou náladu vezměte s sebou a nezapomeňte ji doma :-)

Sraz bude ráno v 7:40 před školou, v 7:45 odcházíme. Dětem, které chodí na svačinu, byla svačina posunuta do 7:45. Prosím tedy, aby přišly dříve, nasvačily se v jídelně a aby v 7:45 byly připraveny s námi odcházet.

Oběd je z důvodu celoškolní akce pro první ročníky posunut na 12:00 hod.

V Úterý budeme na výletě. Opět bude nejvhodnější sportovní oblečení a pro delší trasu vyzkoušená pevná obuv. Do batůžku sbalte pití, svačinu, pláštěnku a penál.

Sejdeme se ve třídě. Děti, které mají svačinu v jídelně, půjdou v 7:45 na svačinu a v 8:00 vyrážíme na výlet.

Oběd je znovu pro celoškolní akce posunut na 12:00 hod.

PODZIMNÍ PRÁZDNINY věnujte krásným zážitkům, radosti i odpočinku :-) Abychom přes prázdniny nezapomněli, co jsme se už naučili, připomeňme si to v těchto cvičeních a 1.11. je zkontrolujeme:

Písanka - s.3 + co chybí před ní

Čtení - opakujeme probraná písmena, čtení slabik a slov ze Živé abecedy (příkladem s.33 cv.1)

Matematika - opakujeme počítání do 6

Těším se na naše šikovná Vlčata v branných dnech a přeji jim i rodičům krásné podzimní prázdniny!

S pozdravem,

Michaela Steigerová