32. týden 11. 4. - 13. 4. 2022 + INFORMACE

Publikováno: 9.4.2022

Dobrý den,

prosím, věnujte pozornost následujícím informacím:

• Ve čtvrtek, 14. 4., jsou velikonční prázdniny.
  • Prosím na úterý, 12. 4., ať děti donesou vyfouknuté vajíčko. Nemusí být bílé. Kdo z dětí má pevnější stisk ruky, doporučuji raději přinést vajíčka dvě, kdyby se jedno rozbilo.
  • Vlčata opět dostala domů malé sešity z českého jazyka i matematiky. Sešity prosím prohlédněte a podepište, v pondělí je vyberu zpět.
  • Komu dochází malý sešit na psaní, prosím, pořiďte nejlépe do středy nový - A5 č. 511 bez pomocných linek na český jazyk.
  • Ne všichni dosud odevzdali podepsané testy z matematiky za měsíc březen. Prosím, v pondělí napravte.
  • Připomínám také opět, že úkoly ze čtení zadané ve škole, i vlastní četba doma, se zapisují do Záznamového archu čtenáře (vlepeného na zadní straně Slabikáře). Stále tak někteří nečiní!
  • Od 19. do 29. 4. 2022 nás čekají další Triády. Tabulku pro zápis na termín a čas, který by Vám vyhovoval, pošlu e-mailem. Triády se tentokráte uskuteční prezenčně ve škole.
  • V pátek 22. 4. 2022 se koná již 23. školní ples žáků 9. tříd. Začátek akce je od 18 - 22 hod. a celý večer je nekuřácký a nealkoholický. Vstupenky pro zájemce jsou k prodeji na sekretariátu školy. Všichni jsou na akci srdečně zváni!
  • Máme také milou nabídku na dobrovolnou akci od jednoho z našich rodičů Vlčat - SÁZENÍ STROMKŮ v lese u Karlovi Vsi. Sraz by byl v sobotu dne 23. 4. od 9:00 hod. na konci obce Karlova Ves, blíže k Placandě. Vyzvedneme si sazenice na hájovně a převezeme je do lesa na připravené místo. Tam sázíme vlastním tempem. Pro účastníky bude připravena svačina. Je zvykem této akce zakončit ji posezením u ohýnku na hájovně. Konec akce je plánován přibližně na 14:00 hod. Přibližně týden před akcí by měly být podrobnější informace k organizaci. Prosím zájemce o akci, aby se mi nahlásili! Školní sázení stromku se dětem velice líbilo a byly nadšené. Toto je další příležitost, tentokráte pro celou rodinu, na zážitek s ekologickou a výchovnou tematikou.

Děkuji a předem přeji krásné prožití velikonočních svátků!

S pozdravem,

Michaela Steigerová