Týdenní plán 22.5. - 26.5. 2023

Publikováno: 19.5.2023 Autor(ka): Lenka Píšová

Dobrý den,

posílám inforamce k příštímu týdnu. Týdenní plán připojím během víkendu.

Co nás čeká:

V pondělí 22.5. proběhne třídní focení. Jde o focení pouze celých tříd, focení se sourozenci nelze poskytnout. Cena fotografie 50.- Kč, můžete nosit.

Ve dnech 24., 25. a 26.5. jsem na škole v přírodě s jinou třídou, u nás bude suplující zástup. Pro omlouvání dětí prosím v tyto dny využijte telefonní číslo na paní asistetnku Martinu, tel: 723 530 343. Inforamci, zda děti odchází po obědě pište, prosím, do družinových deníku, děkuji.

Děti si na víkend nesou čítanky, tentokrát jsme nezapsali do pracovniček. Prosím o společné hlasité čtení textu na straně 35-36. Někteří potřebují návrat k pravidelnému dennímu trénování, aby se povedl posun k plynulosti. Pokud se nedaří čtení vlastních textů, mohu zadávat čítanku pravidelně.

Další plánované akce:

K příležitosti oslavy Dne dětí vyrazíme na výlet do Hořovic. Na zámku nás bude čekat divadýlko "O pýšné base", vybírám 70,- Kč. Můžete nosit společně s penězi na fotografii.

Akce se koná ve středu 31.5.

V červnu pak proběhne milá událost - pasování na čtenáře v Městské knihovně. Jde o tradiční akci připravovanou pro prvňáčky, akce je neveřejná.

Přeji hezký víkend,

S pozdravem,