Týdenní plán (20. - 24. 2. 2023)

Publikováno: 17.2.2023 Autor(ka): Lenka Píšová

Dobrý den,

posílám týdenní plán na příští týden.

Co nás čeká:

V pondělí si dokončí masopustní rekvizity ti, kteří chyběli, všichni tedy budeme mít klauní čepičky, kravatu a široký úsměv :)

V úterý nás čeká celoškolní masopustním průvod na náměstí. Nechám na každém z vás, pokud máte k dispozici kostým, který lze v chladném počasí použít venku - tedy lze jej obléct přes bundu, a dětem udělá radost v něm jít, v úterý ho přibalte.

Průvod začíná v 10.45 od školy směrem na náměstí, kde proběhne společné zpívání a tančení. Veřejnost je vítána! My se z masopustního veselí odpojíme v 11.30 tak, abychom byli zpět ve škole dle rozvrhu, do 11.40.

Z matematiky děti dostaly domů šablony na procvičování příkladů. Na následující týden mají za úkol denně 10 minut z těchto šablon příklady počítat a zaznamenávat si, kolik příkladů měly dobře. Tedy např. 18.2. - 20 příkladů, 18 správně. Cílem je pozorovat pokrok. V pátek prosím o vrácení šablon s evidencí počtu vypočítaných příkladů.

V písance potřebujeme trochu zabrat, budu dětem zadávat psaní i domů. Připomínám na pondělí stranu 5 plus si děti mohou trénovat, co potřebují - samy si umí hezky určit, kde zabrat.

V souvislosti se zadávání práce domů jsem si pro  děti na pondělí připravila pracovničky, malý deníček, kam si začnou psát své úkoly samy. Prosím o Vaši každodenní podporu, ať si doma svou pracovničku zkontrolují, zda tam není nějaký záznam. Návyk k nezaplacení!

Moc děkuji za spolupráci a podporu dětí s přípravou na výuku.

Přeji Vám klidný víkend,

s pozdravem