Týdenní plán 19.6. - 23. 6. 2023

Publikováno: 16.6.2023 Autor(ka): Lenka Píšová

Hezký páteční podvečer,

máme za sebou týden ve znamení hlasitého čtení před obecenstvem. Děti si užívají letos nově nabytou dovednost čtení plnými doušky :). Dnes jsme si za odměnu udělali piknik na Knihově s ochutnávkou sýrů, kterou jsme dostali darem. Úspěch měly jak sýry polotvrdé plátkové (Gouda 45%, Eidam 45%), tak čerstvé (žervé s pažitkou, Laktosáček).

Vzhledem k nabitému týdnu čtenářství jsme se tolik nevěnovali písance. Doma prosím procvičte ze strany 2 velké psací L - čtyři řádky, ze strany 3 malé psací ch 4 řádky a ze strany 5 velké psací Ch - 4 řádky. Tento víkend prosím také všichni o zápis do víkendového deníku v psacím písmu, stačí 2-3 věty. Omlouvám se Sáře a Davidovi, jejich deníky zůstali u mě na stole. Napišt mi prosím na papír.

V následujícím týdnu už budeme pomalu dokončovat probíraná témata, shrnovat, co si z první třídy odnášíme. Na čtvrtek plánuji celodenní výlet, detaily napíši zkraje týdne. Vybrané peníze na původní program v Hořovicích budou nejspíš stačit. Ať si děti přinesou svou knihu v případě, že ji ve škole nemají. Budeme využívat možnosti čtenářství venku mimo učebnu.

Rozsah učiva ještě doplním.

Krásné víkendové dny,

Lenka Píšová