Týdenní plán 15. - 19. 5. 2023

Publikováno: 12.5.2023 Autor(ka): Lenka Píšová

Dobrý den,

posílám týdenní plán a informace k následujícímu týdnu.

Tento týden jsme se zaměřili na opakování povolání, co kdo dělá a také co dělají naši rodiče. Dále na opakování probraných témat z prvouky - zvířata, ptáci a savci. Formou samostatné práci děti pak doplňovaly správné odpovědi. Zaměřujeme se na to, že si pozorně čteme, na co máme odpovědět. Děti informace většinou ví - na všechny otázky jsme si před vyplňováním společně odpovídali.

Učíme se doplnit slova tak, aby věta dávala smysl. Jsme v tréninku :). Projděte si prosím pracovní list s dětmi (všechny ho mají s sebou domů) a zkuste dětem věty obměnit a tak potrénovat i znalosti (samce, samice, mláďata). Největší oříšek je ovce, beran, jehně :)

Dále trénujeme hodiny, celou zvládáme, čtvrt, půl, třičtvrtě ještě ne všichni. Můžete se doma občas na aktuální čas také poptat.

Příští týden plánuji s dětmi další celodenní pobyt venku formou vycházky, pravděpodobně ve čtvrtek. Dle aktuálního počasí dám během úterý/středy vědět.

Přeji Vám krásný víkend,

Lenka Píšová