Týden 26. - 30.6.

Publikováno: 23.6.2023 Autor(ka): Lenka Píšová

Dobrý den,

příští týden nás čeká výuka dle rozvrhu pouze v pondělí. Během úterý až čtvrtka jsou dny určené na třídnické práce, výlety, odevzdání knížek, odnos věcí, úkld skříněk atd. Odnos všech věcí proběhne během středy a čtvrtka, podle Vašich možnotí. Děti toho budou mít dost, tak ať je můžete případně vyzvednout a s věcmi jim pomoc.

Na úterý mám stále v plánu výlet, který jsem dětem slíbila. Výpravu na hrad Točník jsem nakonec po konzultaci s paní učitelkou Lenkou Drskovou přehodnotila, ráda tam Námořníky vezme v září a provede je tam. Má za sebou spoustu letních sezón, kdy na hradě pracovala a o hradě toho mnoho ví. Přes víkend ještě promyslím, kam vyrazíme my s ohledem na počasí.

Přes víkend mají děti jednu stránku z Písanky 4 (u sebe si nechávám dopsané Písanky 3, vrátím po víkendu) a zápis do deníku. Říkala jsem jim, že je to jejich poslední zápis z první třídy, tak se mohou rozepsat. Stáči ale i krátce, jak mají chuť. Vysvědčení to neovlivní :)

Přeji hezký víkend,

Lenka Píšová