Týden 22.1. - 26.1. + info na další týden

Publikováno: 26.1.2024 Autor(ka): Lenka Drsková

Český jazyk:

• PS str. 40-43
  • Písanka - str. 1 (DÚ do úterý)

Matematika:

• Str. 60 - 63 (63/7 = DÚ do úterý)

Prvouka

• Str. 34-35

Další týden

• Kurz plavání - začíná v pondělí 29.1.
    • odjezd od školy v 7:45
    • s sebou: svačina, pití, plavky, koupací čepice, ručník, mýdlo, gumové přezůvky (více info v ŽK)
    • svačiny ve školní jídelně jsou plošně odhlášeny
    • návrat ke škole po 3. vyučovací hodině, 4. a 5. hodina probíhá dle rozvrhu
  • po dobu plavání je upraven rozvrh hodin, přizpůsobte tomu, prosím, přípravu pomůcek
  1. 2. 3. 4. 5.
Pondělí Plavání PRV
Úterý ČJ M ČJ VV
Středa M M ČJ ČJ HV
Čtvrtek PRV ČJ ČJ ČJ
Pátek ČJ ČJ M M
    • nově bude písanka potřeba pouze v úterý
    • ve středu na ČJ potřebujeme pracovní sešit, malý sešit
  • Dnes děti donesly domů hodnotící list  na čtení - prosím o podpis prvního záznamu - každý týden budou zaznamenány případné nedostatky, které můžete doma při každodenním čtení trénovat. Pokud bude vše perfektní, najdete na listu pouze hvězdičku.
  • Od 2. pololetí zpřísňujeme pravidla ohledně tabulky zapomínání - děti o tom ví, tak ještě info pro Vás. Každý týden dávám několik dalších termínů na donesení úkolů, proto jsou nyní termíny odevzdání jasně dané (bez druhé šance)
    • pondělí - víkendový deník
    • úterý - písanka
    • středa - pracovní list z matematiky (začnou dostávat od příštího týdne pravidelně vždy ve středu)
  • Přes víkend - oprava diktátu + dopsání oprav, které chybí (týká se Valentinky, Mikyho B., Sáry a Tomíka)
  • Přišel Albatros!
    • Adrianka - 239,-
    • Miky B. - 199,-
    • Kristýnka - 438,-
    • Kája - 159,-

Klidný víkend a následný týden!

LD