Týden 15.-19.4. + info

Prvouka

• str.48

Další info:

• Stále trénujeme výrazové čtení textu, který děti obdržely.
  • Zeptejte se, prosím, dětí, jak jsou na tom s fixami na tabulku. Často někomu docházejí.
  • V úterý místo ČJ a M budeme dokončovat projekt ke Dni Země výrobou hmyzího hotelu. Dětem tedy stačí do školy donést pouze prvouku na 1. hodinu. Poslední hodinu si pravděpodobně půjdou poslechnout výrazové čtení starších spolužáků.
  • Plavání skončilo, vracíme se k původnímu rozvrhu. Písanka nově bude potřeba pouze ve středu, ve čtvrtek už nebudeme využívat matematiku, v pátek se věnujeme pouze čtenářství - není tedy potřeba jiných sešitů na ČJ.
  • Kdo si ještě nedonesl oblečení na tělocvik, tak donese - ve středu je opět klasická hodina TV.
  • Informace ke ŠD - na přelomu května/června bude probíhat zápis do ŠD pro školní rok 2024/2025. Jiný zápis (na začátku školního roku), jak tomu bylo v předešlých letech, už školní družina nechystá. Přesný datum se dozvíte před konáním zápisu na webu třídy.

Příjemný týden.

LD