Týden 11.12.-15.12. + info na další týden

Publikováno: 17.12.2023 Autor(ka): Lenka Drsková

• Str. 45,46, 47/8, 48, 49
  • Trénujeme sčítání a odčítání do 40.

• PS str. 28
  • Písanka str. 28-30
  • Učíme se rozdělení hlásek - děti mají nalepenou tabulku v malém sešitě.

Příští týden

• Stále vybíráme 130,- Kč na kino
  • Pondělí - výuka podle rozvrhu.
  • Úterý - krmení zvířátek 1.-2. hodina; stačí batůžek s penálem, svačinou, pitím. Svačiny odhlásím hromadně! Můžete dětem přibalit něco pro zvířátka do krmelce a krmítek. :-)
  • Středa - kino Beroun - odjezd v 7:33 z vlakového nádraží ve Zdicích - sraz v 7:15 na nádraží pod schody hlavního vchodu směrem od parkoviště. Pokud nemůžete děti dopravit na nádraží, budu od školy vycházet v 7:00 s družinovými dětmi - prosím, dejte mi vědět, kde mám vaše děti čekat. S sebou batoh s pitím, svačinou, penálem. Kapesné není potřeba - není možnost si něco kupovat. Po návratu do školy pokračujeme klasickým vyučováním (HV a Anj).
  • Čtvrtek - vánoční besídka. S sebou pití, svačina, pozornost vylosovanému kamarádovi, popřípadě cukroví na ochutnávku. Vloni jsme vyráběli lodičky ze skořápek, letos jsem dětem slibila výrobu mýdla (na vánoční dílně je to moc bavilo), proto prosím, kdybyste doma měli silikonové formičky s vánočním motivem nebo formičky na mýdlo a byli ochotni je na čtvrtek zapůjčit, budeme moc rádi. :-) Vyučování ve čtvrtek končí v 11:40.
  • Pátek - ředitelské volno - v provozu je školní družina - pokud budete mít o ŠD zájem, stačí do úterý napsat do zápisníku nebo nahlásit paní vychovatelce.

Děkuji za spolupráci.

Hezký týden.