Týdenní plán 22.6. - 26.6. 2020

Publikováno: 22.6.2020 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milé děti,

děkuji za zaslané úkoly, za krásné fotografie z vašich zážitků, děkuji za spolupráci. Takovýto školní rok jsme ještě nezažili nikdo z nás a tento týden je poslední v tomto školním roce. Učebnice zůstávají dětem přes prázdniny, budou se odevzdávat v září příštího roku. Nevyplněné stránky v pracovním sešitě využijte k opakování třeba na konci prázdnin v srpnu. Kdo si nevyzvedl výtvarné potřeby, cvičební úbor a přezůvky, tak ho to čeká tento týden. K předání vysvědčení se sejdeme v pátek 26.6. v 8 hodin ve škole. Mám u sebe peníze od některých dětí na akci Historie fotbalu, která byla posunuta na podzim. Úkol na tento týden je uklidit si svoje pracovní věci a v tomto týdnu si vždycky říkáme nástrahy a nebezpečí, která nás mohou překvapit v přírodě. Povídáme si o jedovatých houbách a rostlinách, o chování při bouřce, na silnici a u vody. Teď aktuálně jsou zvýšené hladiny řek a potoků, tak pozor na ně a neriskovat. Vyberte si hezkou knihu na prázdniny, vím, že někteří jich přečtou i více. Sledujte roční období léto, včera jsme měli první letní den - nejdelší den v roce. Někteří vyrážejí na prázdniny o něco dříve a tak přeji všem krásné a pohodové prázdniny a dovolené a ať se ve zdraví v září sejdeme.

Táňa Houdková