Týdenní plán 20. - 24. 3. 2023

Publikováno: 17.3.2023 Autor(ka): Lenka Píšová

Přeji hezký páteční večer,

máme za sebou týden bohatý na návštěvy - my jsme zavítali do školní knihovny, na poštu a k rybníku Pouch, nás pro změnu návštívili předškoláčci ze Stašova.

Také v příštím týdnu nás čeká návštěva předškoláčků, tentokrát ze Zdic.

Tento týden došlo k vyhlášení recitační soutěže a jsem velmi potěšena oznámit, že 1. místo za první třídy získala "Námořnice" - Sárinka Levová, GRATULUJEME! :)

Přílohou zasílám týdenní plán, který prosím neberte doslovně. Rozsah práce, kterou uděláme se může lehce změnit. Tento týden jsme například neudělali všechny plánované strany z Písmen, věnovali jsme se více skupinovým pracem, např. skládání vět přečteného textu do správné posloupnosti. Začínáme se více zaměřovat na porozumění textu. Při domácím čtení se také můžete pověnovat povídání si o tom, co děti přečetli - převyprávění přečteného.

Na pondělí mají děti v pracovničce zaznamenáno doplnění písanky a trénovaní psacího písma na prcovní list. Těším se na bohaté záznamy ve víkendovém deníčku :)

Děkuji za spolupráci a podporu dětí v jejich školní přípravě a přeji krásný předjarní víkend!

Lenka Píšová