Projektový den - KVÍZ

Publikováno: 28.2.2023 Autor(ka): Pavla Jeránková

24.2.2023 proběhl projektový den „KVÍZ“, pořádaný školním klubem pro všechny oddělení družiny.

Kvíz proběhl ve školní tělocvičně, kde byly děti rozděleny do skupin různých věkových kategorií. Děti odpovídaly na vědomostní otázky např. ze zeměpisu, času, známých osobností, zvířat, PC her, aj.

Cílem vědomostního kvízu bylo rozšíření vědomostí a týmová spolupráce mezi mladšími a staršími žáky. Děti ze školního klubu měly na starosti řídit skupinky žáků ze školní družiny.

Dle reakcí žáků a vychovatelek školní družiny se tato akce vydařila a děti odcházely spokojené.

Snažíme se o to, abychom propojovali školní klub se školní družinou a děti tak vedly ke spolupráci a vytváření pozitivních mezilidských vztahů.

Vypracovala: Lucie Pavlovská