Nové oddělení školní družiny pro žáky 4. tříd

Publikováno: 24.10.2022 Autor(ka): Gabriela Vajnerová

Dne 31. října od 16:00 hodin se uskuteční informativní schůzka rodičů dětí ze 4. tříd, kteří navštěvují školní klub.

V pondělí 31. října otevíráme nové oddělení pro žáky 4. tříd, kteří dočasně docházeli do školního klubu. Školní klub je určen pro žáky 2. stupně, z toho důvodu je potřeba přehlásit děti ze čtvrtých ročníků do družiny, která je pro ně zřízena. Přihlášku do družiny všechny děti, kterých se převod týká dostaly, prosíme o jejich vyplnění a odevzdání nejpozději ráno 31.10. třídní učitelce.

7. oddělení bude v budově 2. stupně v přízemí naproti ŠK ve třídě 5.C.  K vyzvedávání dětí použijete zvonek recepce. Toto oddělení bude fungovat od 12:30 – 15:30. Po této době děti přejdou do dlouhé ŠD. Ranní družina je otevřená od 6:15 v přízemí 1. stupně. Platba za školní družinu je stejná jako doposud. Přespolní děti budou nadále docházet do 6. oddělení.

Případné bližší informace poskytne vedení školy na schůzce dne 31. října od 16:00h. ve vestibulu 2. stupně.